Bugun...
SON DAKİKA

Atatürk, F.Gülen ve FETÖ

 Tarih: 29-08-2016 22:57:00
Fatih Tezcan


“Türkiye’de adı konulmamış bir 5816 var!
Türkiye’de bir Atatürk’ü eleştiremezsin!
Bir de Fethullah Gülen’i eleştiremezsin!
Ben bunu tanımıyorsam ne olacak?
Bu dil niye Ersoy Dede?
Ekranlarda bu isim eleştirilemiyor!
Ben bunu kabul etmiyorum!”

25 Haziran 2013 gecesinin ilk saati...
Ülke Tv stüdyosundan yükselen bu sesleri hatırladınız değil mi?
Ne günlerdi be...
Şimdi istisnasız herkesin lanet ettiği uluslararası sahtekar darbeci katil F.Gülen’e o günlerde hem de canlı yayında ‘emekli vaiz’ diyecektiniz ve eleştirecektiniz he...

Konuğundan spikerine, kanal yönetmeninden program konuğuna kadar herkesin ya yerine mıhlandığı ya da saçmalayıp stüdyodan kaçtığı günlerdi...

O gece beni yatıştırmaya çalışan Ersoy Dede uzun zamandır Kanal 24’te.
Allah daim eylesin.
O gece Fethullah Gülen’in F’sini söyleyemeyen tam tersine Hocaefendi’yi tenzih ederim diye konuşan İsmail Kapan Türkiye Gazetesi’nin başında.
Allah daim eylesin.
O gece bana hakaret eden Nuh Gönültaş 5000 lira para cezası aldı, temyize gittik, bu rezillik temyiz olmazsa bu şahıstan alacağım 5000 lirayı hakimin masasına atıp aynı hakaretleri ben hakime edeceğim. Ayrıca bu şahıs Türkiye’de ve elini kolunu sallayarak geziyor.
O geceden sonra Turgay Güler'le bana haber gönderip 'Fethullah'ın F'sini etmeyecek!' dedirten Hasan Öztürk hala Ülke Tv'nin başında ve hatta Star'da yazı da yazıyor.  

Ben?

Türkiye’de bir Atatürk’ü eleştiremezsin!
Bir de Fethullah Gülen’i eleştiremezsin!
Ben bunu kabul etmiyorum diyen ben?

Bu sözleri söyledikten 3 sene 2 ay sonra bu hafta, ardarda 2 kez cezaevine çağrılıyorum.

İstanbul 17 Asliye Ceza Mahkemesi’nde 2015/376 dosya numaralı davada ‘Atatürk’e hakaret’ ettiğim iddia edilen 1 twitim yargılanıyor ve 12 ay hapis cezası veriliyor, karar infaz edilmek üzere şahsım cezaevine çağrılıyor, twitter'da yayınladım.

Twiti adliyeye ihbar eden kim dersiniz?
‘İsimsiz ihbar’ !!!
FETÖ dün suçsuz Atatürkçüler’i  hapis yatırdığı isimsiz ihbar taktiğiyle, şimdi Atatürk’e hakaretten beni hapis yatırmaya çalışıyor. Ortak özelliğimiz malum: FETÖ Düşmanlığımız.

FETÖ dünyanın en kahpe, en şerefsiz, en onursuz topluluğu.

Bu IŞİD’den bile beter zihniyet için, sizin kim olduğunuzun önemi yok.
Onlarla berbaer misiniz, değil misin,z, buna bakıyorlar.
Hele bir sularına gitmeyin, hele bir karşı durun.
Hemen kafa kafaya vurmaya çalışıyorlar.

İspat: Gözaltına alındım. Kaleme girdik. Yanımda koruma polisim var. Solda oturan gümüş yüzüklü şahıs beni gördüğü an olabilecek en sinsi şekilde güldü, bir kaç saniye sonra yerinden fırladı, yan odaya geçti. Kalemdekilere “Hakim kim?” dedim, İbrahim Lorasdağı dediler. Küçük bir araştırma yaptıktan sonra “Hakim Fethullahçıymış, tezgah anlaşıldı” dedim. Kalem buz kesti. Bu arada 3 katip arasında bir fısıldaşma ve sonra bir koşturmaca başladı. Telefonlar vs bir karamboldür gidiyor. Mahkeme salonuna girdik. Ben oturdum. Hakim geldi. Mealen aktarıyorum:

-Ayağa kalk.
+Kalkmam.
-Nasıl kalkmam?
+Türkçe konuşuyorum, duyulmuyor mu, kalkmam!
-Neden kalkmıyorsun?
+ Kalkacağım tamam, hangi kanun maddesinde mecburi olduğunu söyle, kalkayım.
-Sen benimle nasıl sen’li konuşuyorsun?
+farkında değilsin galiba ama sen de sen’li konuştun! Ben normalde siz derim ama hürmetler karşılıklıdır. Nasıl davranırsan onu bulacaksın.
- Yaz, sanık geldi mahkemeye saygısızlık yaptı.
+ Yalan. Bunu boşuna yazdırmayın, imzalamam.
-Neden yalan? Ayağa kalkmamak mahkemeye saygısızlıktır. Kalkmadınız?
+ Ben mahkemeye saygılıyım, size saygısızım, size saygım yok.
- Neden?
+Başka konuyageçelim mi?
- Neymiş o?
+ Fethullahçı Terör Örgütü’nü ilk patlatan, ilk kez Fethullah Gülen vatan hainidir, yargılansın diyen isim benim, ondan!
- Heeeeaaa, ondan...

Sevgili okur,
Normal bir hakim bunu diyen sanığa ya söver ya dalar ya hakkında işlem başlatır!

Zira sanık hakime resmen sen teröristsin, ben bundan şüpheleniyorum diyor ve adliye tozu yutmuş olanlar bilirler ki bu korkunç bir durumdur.

Hakim İbrahim Lorasdağı ise sadece anladığını bildiren amiyane tabirle jetonun düşme sesi olan ‘heeaa’ ünleminden başka birşey diyemedi.

Savunma verdim, yazdırmadı, 1 cümleyle kesmeye kalktı, izin vermedim. Ne dediysem yazılacak dedim çünkü bu mahkemenin tezgah olduğunu zaten isimsiz ihbar işinden anlamıştım. FETÖ’nün şahsımla İslam’a saygılı Atatürkçüler’i birbirimize düşürmek istediğini daha iddianameyi dinlediğim an anlamıştım.
Ne dediysem yazılacak yoksa imzalamam dedim de öyle yazdırdı.

Dikkat edin: "Ben yazılı savunma vereceğim, iddia benim değil, Atatürk’ün kızının zaten, cd de vereceğim" dememe rağmen mahkemenin esas hakimi İbrahim Topuz isimli şahıs ne yazılı savunmamı aldı ne cd istedi. ben bu hakimi zaten hiç görmedim. Hakkında hiçbir şey bilmiyordum, karardan sonra araştırabildim, bakanlığa sızmış güven kazanmış bir kripto deniliyor. Bana 5816'dan direkt olarak 12 ay hapis cezası veren hakim budur.

Bitmedi.

FETÖ 3 senedir bana kan kusturuyor.

Yüzlerce kez ifade verdim, onlarca kez gözaltına alındım, nezaretlere atıldım, para cezalarına çarptırıldım, madden ve manen saldırı altındaydım ama gürültü yapmadım.

Tek tek başa çıkamayınca çapraz saldırıya geçmişler.

İstanbul Adliyesi’ndeki sözde Atatürk’e hakarete 12 ay hapisle aynı süreçte Bakırköy Adliyesi’nde 4 Asliye Ceza’da da 2015/178 dosya no’lu davada FETÖ Teröristi firari şahıs Hakan Şükür’e omurgasız vatan haini dedim diye 7 ay 15 gün bilfiil hapis cezası vermişler. Onun da cezaevine çağrı kağıdı şahsıma iletildi ve twitter'da yayınladım. Kararı veren hakim Mehmet Sami Haznedar. Kararı verdikten hemen sonra 15 Temmuz Darbe girişimi oluyor ve bu şahıs acilen emekliliğini istiyor. Şu an yerinde yeller esiyor. 

Atatürk’e hakaret etmek istemedim ama eleştirmek her daim hakkımızdır ve hatta görevimizdir. Konferanslarıma gelenler ve ‘Atatürkçü Kardeşlerime’ gibi yazılarımı okuyanlar, benim sağcı-solcu, İslamcı-Atatürkçü, Sünni-Alevi, Türk-Kürt  yakınlaşmaları için neler yaptığımı, ne diller döktüğümü iyi bilirler, o yüzden burada bir sıkıntı yok.

Ama Hakan Şükür’e gelince...
Ne dediysem aynısını ve mislini söylüyorum:
Yavşaktır! Vatan hainidir! Omurgasızdır!
Allah'la aldatan dinci bir sahtekarın dolandırıcının meşhur beslemesidir!
Bu yazıya da açsın davayı, açmazsa daha da şerefsizdir!
Bir milim geri duranın, bir saniye bile FETÖ dahil herhangi bir terör örgütünden korkanın arı namusu hayası imanı eksiktir bizim için!

Buradan 2 çift lafım var:

1-Türkiye’yi kimsenin eleştirilemediği, korkular ülkesi gibi bir kıvama sokmayalım. Tarihi gerçeklikleri gençlerden saklamayalım. Dinin gerçeklerini halktan saklamayalım. Kafamıza göre tar,h ve kafamıza göre din uydurmayalım. Ama diğer yandan da önce nefsime söylüyorum ki, bu eleştirileri birbirimizi kırmadan yapalım.  Kaş yapalım derken göz çıkarmayalım. Bunlar bizlik düşüncelerimdir.

2- Ey bana hapis cezası veren hakimler! Daha doğrusu kendisini hakim sana Fethullahçı zavallı tetikçiler! Beni çok kırdınız! Ne o öyle 7,5 aylar, 12 aylar... Siz de ben de herkes biliyor ki beni susturma emrinizi Pensilvanya’daki şerefsiz kahpe verdi ve siz ve ben biliyoruz ki bu emrin tarihi 2013.
Önce medyadan sansürlettiniz. Şimdi asimetrik vurup hapse tıkmayı ve sonra bir türlü kapattıramadığınız Twitter hesabını kapattırmayı, ayrıca dünya çapında ses getireceğini bildiğiniz kitabımı karalamayı hedefliyorsunuz.
Ben de size diyorum ki:
Elinizden geleni ardınıza koyarsanız alçaksınız şerefsizsiniz onursuzsunuz!
Sizin Hocaefendi dediğiniz şahıs bizim için Uluslararası bir fahişedir!
Benim canımı almadan bu duruşumu değiştiremezsiniz!
Beni kırdığınız konuysa:
Ben öyle 12 ay 24 ay yatırılacak adam mıyım!
Hocanıza verdiğim zarar nispetinde saldırmanız gerek, müebbet falan uydurun, kumpasları ikiye katlayın, daha organize saldırın!

Karşınızda beni değil, sığındığım Rabbimi ve bana omuz veren milleti bulacaksınız!

Siz satılmış bir vatan hainine yaslanın ve bize saldırın,
Ve biz de Allah’a sığınalım ve milletle olalım...
Bizce böylesi herkese yakışandır...
Devam...

Ha bu arada,
Bizim Goygoy Medyası da 'FETÖ'nün gözaltına alacağı gazeteciler' diye uydurma liste yapıp durmasın, millet kör değil, çok komik oluyor... Bu liste uydurulmadan haftalar önce yazdığım yazıda ne demiştim?

"İnfaz listeleri açıklanacak, ben olsam da olmasam da, kim olursa olsun, BU LİSTELERE İTİBAR ETMEYİN. Bu listeye girene ‘KESİNLİKLE GÜVENİLİR’ girmeyene ‘DEMEK BU HAİN’ demeyin."

Aslında beni televizyona çıkarmamakta haklılar.
FETÖ'nün her yapacağını önceden söylüyorum kardeşim.

Aynen devam...
Allah iyilerle ve cesurlarla birliktedir.
Vesselam...


Fatih Tezcan
twitter.com/fatihtezcan

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  YAZARIN DİĞER YAZILARI
YUKARI