Bugun...
SON DAKİKA

Bize destek olur musunuz?

 Tarih: 12-08-2016 23:33:00
Fatih Tezcan

Zor yazı...
Sabahki gözaltı benim için bir milat oldu...
Benzerini daha önce de yaşadım ama açıklamadım, kimsenin haberi olmadı...
Evet, bir kaç ay önce kansız şerefsiz vatan haini uluslararası dolandırıcı ve katil Fethullah Gülen’e hakaret ettiğim için cezaevine atılıyordum!
Bu sabah olduğu gibi yine borç para bulup devlet zoruyla Fethullah Gülen’e verip evime gidebilmiştim! Yoksa cezaevine götürülüyordum.
Hakim "Fatih Bey Fethullah Gülen'e hakaret etmediniz ama değil mi?" dediğinde "ETTİM ŞU AN BU MAHKEME'DE DE EDİYORUM VE DAİMA EDECEĞİM! KENDİSİ ŞEREFSİZ BİR VATAN HAİNİDİR! ESAS HAKARET ETMEYENLER ŞÜPHELİDİR! demiştim. FETÖ'nün şikayetini kaale alıp beni ifadeye çağıran savcı Mustafa Lokman'ın terörist bağlantılarının araştırılmasını istemiştim. 

Daha bunun gibi neler yaşadım mahkemelerde, savcılıklarda, o da ayrı bir kitap olur...
Darbeden 3 gün sonra kapıma polis gönderildi yine Fethullah Gülen'e hakaretten!
Darbeden 1 hafta sonra 22 Temmuz günü bile posta kutumda aynı mevzudan savcılığa çağrı kağıdı vardı. 

Kripto Medya'da 3 senedir bana ve aileme ölüm ambargosu uygulanıyor.
Yavrumuzu kaybetme noktasına geldik. Çıtımız çıkmadı, sabrediyoruz.

Hepsine tamam da bugün olanları nasıl kaldırırım?
 

Düşünsenize, ülkede darbe girişimi oluyor, 100’lerce insan katlediliyor. Bu darbe girişiminin emrini veren Tetikçi Vaiz’i ilk deşifre edenlerden biriyim. Bu darbe girişimini ilk haber veren ben oluyorum. Ve bunca şeyden sonra bu şerefsizin bana açtığı davada mahkum ediliyorum, ceza düşürülmüyor, haciz konuluyor, arabam bağlanıyor, çekici geliyor, 3-4 saat gözaltında tutulduktan sonra şerefsizin istediği parayı para verip kurtulabiliyorum.

Bu arada Fethullah Gülen’e sövdüğüm an karşımdaki polis başını öne eğiyor, kulakları kızarıyor, elleri titremeye başlıyor. Ben bunları görüyorum, başımda 11 kişiler, hepsine direniyorum ve en sonunda halden anlayan bir müdür Yetiş’iyor da sıkıntı daha da büyümeden çözülüyor.

Sözün bittiği yerler vardır ya hani...
Bugün öyle işte...
Söyleyecek çok söz var ama takatim kalmadı...
Konuya kitabın ortasından gireceğim.
Kimin ne diyeceği umrumda değil.

Alkolik, ahlaksız bazı tiplerle aynı safta görünmekten zaten son derece rahatsızım.

Kripto Medya’daki FETÖ bağlantılı kriptolar tarafından ölüm ambargosuna tabi tutulmuşken, ben ve ailem gördüğümüz vefasızlığı hayretle izliyorken, bir de üstüne üstlük çamur ağızlıların “Fatih Tezcan AK Parti’den para alıyordur da öyle yazıyordur” gibi şerefsiz ve tiksindirici iftiralarıyla boğuşmak cabası...

Açık söylüyorum.

Derhane krizi sırasında yüzüme baka baka “Bu kanalda Fethullah’ın F’sini Söylemeyeceksin!” diyenler, şimdi diledikleri kadar goygoy yapsınlar, bana ve millete hakaret etsinler, bizi yolumuzdan döndüremez veya engelleyemezler.

FETÖ’cü Zaman’ın 2 numarası Mehmet Kamış’a A Haber’de soru sordum diye(!) beni fırçalamaya ve uyarmaya kalkanlar şimdi ben 15 Temmuz’dan sonra bunların manasını sorunca telefonda ölmüş anneme sövüyor!

Çok toz çıkarıp çok şey söylüyor veya yapıyor gibi görünüp aslında etkili birşeyler yapmama, bizzat Fethullah Gülen’in çok sevdiği ve emrettiği bir taktiktir. Kripto Medya işte bunu yapıyor, deşifre ettim ve ediyorum!
Ben ve medyadaki bazı arkadaşlar, Kripto Medya’yı tam da bu taktikle goygoya boğanları senelerdir izliyoruz, işin kurdu olduğumuz için fark ediyoruz, üzülüyoruz ama bazı sebeplerden dolayı susuyoruz. Susuyorduk daha doğrusu, ben artık hepsini tek tek sorgulamaya başladım.
Şahsen elimde hiçbir yerde hiçkimsenin bilmediği dosyalar oldu, projeler vardı halen de var ama asla izin verilmedi, verilmiyor.
Bilakis, darbeyi haber vermemden 5 dakika sonra darbe yok evinizde oturun diyen alkolikler yine A Haber’de bize saldırıyor, Twitter’da hakaretler ediyor.
Bir yanda bizim sözümüzle sokağa çıkıp dünyanın en kahpe örgütü FETÖ’ye karşı vatanını savunan, şehid olan veya yaralanan insanlar bir yanda da bize ve bunlara laf çakmaya çalışan medya maymunları, goygoy uzmanları...

Kusura bakmayın.
Benim madden ve manen takatim kalmadı.
Projelerim var, bunları uygulamam şehitlere karşı sorumluluğumdur.
Senelerdir yazsam mı diye düşündüğüm ama elimin varmadığı yazıyı yazmak zorunda bırakılıyorum. Sabrım tükenmek üzere fakat şehitlerden utanıyorum.
Tabiri caizse sine-i millete dönüyoruz. Sizden yardım istiyoruz.

AnalizMerkezi.com 10 senedir reklamsız yönettiğimiz, yayın yönetmenliğini yaptığım haber internet sitesi.
Reyting kaygısı olmadığı için bazı sitelerin yaptığı gibi haberi içeride saklayan değil, gerçekleri bağıra bağıra manşetten haykıran, analizleri ve en önemlisi deşifreleri gümbür gümbür yapmaya çalıştığımız bir site. Yardım almak için bu platformu tabiri caizse bahane ediyorum. Esas projeler bu site üzerinden değil çok başka şekilde, çok daha komplike ve etkili gelecek.

Bugünden itibaren;

1- Analiz Merkezi’ne ve yeni kurmayı düşündüğümüz canlı yayın video sitemize reklam vermenizi istiyoruz.

Reklam istekleriniz için bilgi@analizmerkezi.com veya 0539 862 99 99 WhatsApp hattından Analiz Merkezi Destek Ekibi'ne ulaşıp bilgilerimizi alabilirsiniz.

2- “Reklama gerek yok, sizi izliyoruz ve mücadelenize, faaliyetlerinize destek/sponsor olmak istiyoruz” diyenler var.

İletişim için e-mail: bilgi@analizmerkezi.com WhatsApp: 0539 862 99 99.

Nelere vesile olacağınızı şimdiden açıklamıyorum ama şu kadarını söyleyebilirim: Fethullah Gülen’i ve FETÖ’yü sadece Türkiye’ye değil Dünya’ya deşifre ve ifşa edecek projelere yardım edeceksiniz.

Yeterki bir konuda anlaşalım: Biz asla bir maddiyat ağı, bir menfaat alışverişi üzerinden yakınlık kurmayız. Zaten bunu yapabilsek, bazı şeylere açık olabilsek, hele de kirli ilişkilere girebilsek, çok farklı yerlerde ve durumlarda olurduk. Allah yazdıysa bozsun.

Misalen ben şimdi burada bu satırları yazıyor değil, darbe yok evlerinize gidin diyen müptezellerle veya Fethullah’ın F’sini etmeyeceksin diyen tiplerle aynı stüdyoda yayında olurdum. Allah muhafaza buyursun.

Demem o ki, ister reklam verin olun ister sponsor olun, bir konuda çok net anlaşmalıyız: Allah rızasından, vatan müdafaa’sından, hainlere direnişten başka konumuz yok ve olmaz. Aramızdaki hukuk, vatanı müdafaa saflarındaki cephe arkadaşlığından ibarettir.

Diyeceksiniz ki ne bu kadar uzatıyorsun, alt tarafı reklam ve sponsorluk...
Demeyin...
Bildiğim var...
FETÖ bunca sene 2 yerde bizi hedef aldı:
Birincisi: Maneviyat.
Gizli gruplarında sözleşip Twitter’da geldiler, eşimize çocuklarımıza varana kadar sövdüler, tehditler ettiler, iftiralar attılar. Avukatları aracılığıyla sistemli olarak şikayetçi oldular, mahkemelerde oyaladılar, para aldılar, hakimlerini kullanıp mahkum ettirdiler. Sıkı durun: Devletin her kademesindeki kriptolarını kullanarak bize itibar suikastleri düzenlediler. Bu örgüt hedefindeki adamı destekleyen hiç kimseyi es geçmez... İstediği adamı istediği yere sızdırır, istemediği adamı en üst düzey isimlere yanaşan isimler aracılığıyla karalar, kritik yerlerden uzaklaştırır.

İkinci hedefleriyse konumuzla alakalı, o da maddiyatımız oldu.

Özür dilerim ama bütün reyting rekorlarını kırdığımızı görünce harekete geçtiler. Sizleri Fethullah Gülen’in ve örgütünün 5.kol faaliyetlerine karşı esaslı ve etkili şekilde uyandırdığımızı görünce Fethullah Gülen’in 2013’te verdiği “Susturun şunu artık” emrini 2014’ün başından itibaren tatbik ettiler, kriptolarını kullanarak medyadan uzaklaştırdılar, her yazımız analizlere dayandığı ve 100 binlerce okunduğu halde hiçbir gazetede yazı yazdırmadılar.

FETÖ Kriptoları’nın sorguladığı şey hep aynı oldu: Fatih Tezcan Analiz Merkezi’ni nerden ve hangi parayla yönetiyor? Neyle nasıl geçiniyor?

Bu örgüt kendisini deşifre edeni asla huzura erdirmez... Onun iyiliğini, huzurunu istemez... Mümkün mertebe güçsüzleştirmeye çalışır...
Dolayısıyla bu yazıyla ve sonrasında projelerle gireceğimiz yeni dönem, kriptoları çok rahatsız edecektir.
"Dilenciliğe başladı" bile diyebilirler, beklerim, sıkıntı yok.

Kripto görevlerini yaparak vatan haini FETÖ'den gizlice merhamet dilenenler, FETÖ'nün gereğini yapmaya çalışan bizlere dil uzatmazlarsa, hocaefendilerine hesap veremezler...     

“Bizim listemize giren bir daha çıkamaz. Sadece o değil, ailesi ve çocukları da çıkamaz!”

Tehdit ettikleri üst düzey bir isim aktarmıştı bu kurallarını bana...

Hodri meydan!

Allah’ın yolunda vatan müdafaasında olalım da, varsın vatan hainlerinin kara listesinde, kriptoların karalama hedeflerinde olalım.

Allah bize yeter!

Artık zaman az, iş çok.
15 Temmuz'dan sonra FETÖ'nün kökü kazınana kadar durmak veya kriptolarla oyalanmak yok.

Lütfen bu yazıyı heryerde paylaşın çünkü,
Allah kendi yolunda saf saf mücadele edenleri sever... 

Hadisi Şerif'te denildiği üzere:

Allah sizi sevsin, sevdirsin, sevindirsin.

Vesselam...

Fatih Tezcan
twitter.com/fatihtezcan

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  YAZARIN DİĞER YAZILARI
YUKARI