Bugun...
SON DAKİKA

Can Dündar Öldürülebilir!

 Tarih: 05-06-2015 14:08:00
Fatih Tezcan

Türkiye'nin Suriye politikası, Türk Devlet geleneklerine göredir.

Beşar el Esed ve daha doğru deyişle BAAS rejimi, İngiltere liderliğindeki Batı'nın İsrail'in yanında 'uslu bekçi köpeği' arayışının sonucudur, bölgede kurulan 'proje rejimler'den biridir.  

Dolayısı ile, Emperyalizm işbirlikçisi CHP, FETÖ, Türk BAASI gibilerin ve - bunlarla ne alakası olduğunu kendi tabanının çok ciddi sorgulaması gereken- MHP’nin, Türkiye'nin 300.000 insanın katili Esad'a karşı olan insancıl politikasını ve pro-aktif aksiyonlarını eleştirmesi normaldir.

MİT TIR’larının içine bakmak veya girmek,
2937 numaralı MİT Kanunu'nun 26.maddesine göre yasaktır.
MİT TIR’larının içinden çekilmiş görüntünün yayınlanması,
TCK 39’ya göre yasaktır.

Devlet Sırrı denilen konu ciddidir; Londra’nın Ortadoğu bekçisi Beşar el Esed’in yoldaşı sözde aydın/gerçek sapkınların ikide bir açıp millet açıp gösterebileceği birşey değildir.

Aydın, insanları aydınlatandır.
İnsanları öldüren, bebekleri bıçaklarla doğrayan, çocukları oyun parkında füzelerle vuran, pazar yerlerini bombalayan, kadınlara tecavüz eden, halkını süren insanlık düşmanını o veya bu şekilde savunanlar aydın değil, olsa olsa Karanlıklar Prensi/Prensesleridir. 

Hiçbirşey boşuna ‘devlet sırrı’ olmaz.
Ama olduysa, korunur.

Devletin sırrı, milletin yatak odası gibidir.
Giren, hukukun karşısında bedelini öder.

*****

Can Dündar, Mustafa filmini hazırladığında çok tepki almıştı.

Mustafa Kemal’i kadın düşkünü ve alkolik olarak resmetmekle suçlanmış ve ulusal bir damar için 'gerektiğinde gözden çıkarılabilir' isim olmuştu.

Cumhuriyet'te yayınlanan TIR görüntüleri, 1,5 sene önce Aydınlık'a sızdırılan görüntülerle aynı.

Yani Can Dündar, yeni birşey söylemedi, seçim öncesi tasmasından tutanların emri üzerine ucuz bir algı oyunu için önemli bir devlet sırrını tekrar ve kendilerince daha önemli bir platformda ifşa etti.

Aydınlık – Doğu Perinçek Grubu, İngiltere-Fransa projesi BAAS'ın Türkiye partneri olduğu için, Türk Devleti'nin Esad'a karşı operasyonunu faş etmesi çok normal hatta vazifeydi.

Oysa Cumhuriyet, bunu o kadar kolay yapamazdı.
Önce ele geçirilmesi ve hazırlanması gerekiyordu.

İşte tam burada Batı İstihbaratıları ve yerli işbirlikçi derin yapı, 'gözden çıkarılabilir bir sazan' aradı ve buldu: Can Dündar.

Cumhuriyet, Emperyalizm’in Türkiye taşeronu olan Fethullahçı yapının güdümüne girmişti ama Türk Devleti'nin sırrını yayınlamak çok tehlikeli bir işti.

Buna herhangi bir sazan cesaret edemezdi.

Can Dündar etti çünkü TIR haberini ona yayınlatanların,bizzat kendisini de kullanabileceğini öngöremedi.

Seçimden 1 hafta önce Can Dündar'a TIR fotoğrafı yayınlatan Üst Akıl’dır ve Türkiye Düşmanı kurmay zeka ve güç, herhangi bir seçim öncesi/sonrası bu sazan üzerinden Erdoğan'a provokasyon yapabilir.

Can’ın canına kastedebilirler.

Can Dündar'ın bu resmi çektiğini düşünmüyorum, o kadar zeki ve dirayetli birisi olmadığını en yakınındakiler bile biliyor.

Sazanımızın neyi ne kadar anladığının da çok önemi yok.

Bizim yüreğimizde olan, onların dilinde olan ama yüreklerine hiç inmeyendir: Dünyanın ve Türkiye’nin huzuru, mutluluğu, güvenliği ve özgürlüğü…

Net söylüyorum: Can Dündar’ın cesedinin üzerinden Türkiye’yi karıştırmak isteyebilirler.

Şu an sokakta yürüyecek durumu yok, itibarı sıfır, halk ona öfke dolu…İşte tam bunu kullanabilirler… Doğal bir saldırı süsü verilmiş profesyonel bir MI6 suikastiyle işini bitirebilir, diğer medya organları ve aydın ambalajlı provokatör sürüsüyle ülkeyi karıştırırak işi AK Parti’ye ihale etmek isteyebilirler.

İsterse yakın tam, istemezse uzak koruma sağlanmalıdır.

Ve fakat;

Tek amacı bir insanlık düşmanına karşı ezilen insanlara yardım etmek olan devletin yatak odasına girenler ve bu şerefsizlerin tasmasını takacak kadar düşen gazeteci etiketli ajan-provokatif piyon, hukuk önünde, kelimenin tam anlamıyla bitirilmelidir, analarından emdiği burunlarından getirilmelidir.

Fethullahçı Terör Örgütü yatak odamıza girmişti.
Can Dündar, yatak odamızın görüntülerini yayınlamıştır.

Bu devlet ve bu millet, azizdir...
Canına ve namusuna kastedenleri asla unutmaz...
Asla...


Fatih Tezcan
twitter.com/fatihtezcan

 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  YAZARIN DİĞER YAZILARI
YUKARI