Bugun...
SON DAKİKA

F.Gülen'den İğrenç Sapıklık: "Annemle Kabe'de Fuhuş İsnat Etseler..."

 Tarih: 04-08-2015 21:33:00
Fatih Tezcan

Fethullah Gülen'in, cemaatine 'Fethullahçılar' veya 'Fethullah Hocacılar' denilmesine ateş püskürdüğü ortaya çıktı ancak bir problem var: Gülen bunu 'ölmüş annesiyle Kabe'nin yanında zina' gibi ahlaksız ifadelerle açığa vuruyor, çok tehlikeli olduğu anlaşılan o ruhaletindeki hezeyanları açık ediyor. 

Türkiye'de kurduğu ve küresel aktörlerin desteği sayesinde Emperyalizm'e Hizmet amacıyla dünya çapında yaygınlaştırdığı yapıya, 'tüm dini ve siyasi yapıların üzerinde bir oluşum' imajı vermeyi amaçlayan firari şahıs Fethullah Gülen'in, işte bu algı operasyonu ve imaj çalışması adına, 'Fethullahçılık- Fethullahçılar' ve 'Fethullah Hocacılar' gibi terimlere savaş açtığı anlaşılıyor. (1)

Fethullah Gülen'in bu tavrı, uzun yıllardır sürdürdüğü ve ilmik ilmik dokuduğu 'Emperyalizm'e Hizmet/Türkiye'ye İhanet Organizasyonu'nu -ona göre- eklektik ifadelerden uzak tutmak adına tutarlı bir hamle gibi görülebilir. Ancak konunun bize bakan tehlikeli yanı var. 
   
Fethullah Gülen 'Fethullahçılık - Fethullahçılar' ifadesini sevmeyebilir ama sırf bu ifadeye karşı olacağını ifade etmek için, ölmüş annesiyle Allah'ın Evi'nin yanında fuhuş gibi son derece çirkin ve İslam Dışı bir ifadeyi kullanması, yine onun son derece bozuk ve tehlikeli bir ruhaletine sahip olduğunu ortaya koyuyor.

"Bu ifadeyi sevmiyorum ve istemiyorum." gibi normal bir ifade yerine "Anamla kabe'nin dibinde Zina isnat etseler..." ve daha sonrasında "Anama fuhuş isnat etseler..." gibi sözler, zorlukla kamufle edilmiş hezeyan dolu bir sinenin dışavurumu olarak görülüyor.

Üstelik bu utanç dolu sözler, Fethullah Gülen'in istisna kabilinden ele alınabilecek hezeyanları da değil...

"Namazda sallananlar cinsel organlarını çıkarıp üstüme işesinler! Kabul ediyorum hezeyan bu ama dedim işte!" şeklindeki sözleri, video görüntüleriyle birlikte hatırlanıyor. (2)

İslam peygamberi Hz.Muhammed (sav) için "Hz.Meryem'in kocası, Hz.İsa'nın Babası ancak o olabilir"şeklinde attığı iğrenç iftira, Meryem Suresi 19.ayette Allah, Hz.İsa'nın babasız yaratıldığını vazih şekilde ifade eden muhkem ayete rağmen, halen kitaplarında yer alıyor.(3)

Yine Peygamberimizin Başakşehir'deki Atatürk Olimpiyat Stadı'na geldiğini (4) iddia etmesi, Peygamberi kamyona indiren dizinin senaryolarına destek vermesi (5)"Peygamber'le Görüştük! Ülkeyi Cemaatimize Verdi" şeklindeki video görüntüleri (6)"Hakimleri satın alın, rüşvet verin gerekirse, biz destekleriz yani" (7)ifadeleri, Fethullah Gülen'in cemaatinden ayrılanların şahitliklerine göre, popüler hezeyanlarının sadece birkaçı ve çok daha fazlası cemaat tarafından 'Peygamber sözü gibidir, eleştirilemez' denilerek sümenaltı ediliyor... 

"Anamla kabenin dibinde zina ile suçlansam, bu kadar üzülmem" lafzı, işte tüm bu hezeyanlarla birlikte düşünüldüğünde, Fethullahçı Terör Örgütü'nün ne sıkıntılı bir beyin ve hastalıklı zihin tarafından yönetildiğine dair, net bir akıl ve ahlak tutulması olarak karşımıza çıkıyor.

SAİD NURSİ'YE ve NURCULAR'A MÜŞRİK Mİ DİYOR?

Risale-i Nur Külliyatı'nın sahibi Said Nursi'yi takip ettiğini iddia ederek, saf ve temiz zihinleri idlal eden Fetullah Gülen isimli vaizlikten ayrılma şahıs, farkında olarak veya olmayarak Said Nursi'ye ve takipçilerine de büyük bir iftira atmış oluyor.

Zira Risalelerde Said Nursi'nin sıkça 'Nurcular' şeklinde bir ifadesi ve bu ifadeye mütealliken Risale-i Nur şakirtlerinin de 'Nurcu' tanımlamasından kaçmadıkları görülüyor.

Oysa Fethullah Gülen'in 'annesiyle zina' gibi iğrenç ifadesinin yanında bir de "Bir kişi Fethullahçı ya da şucu bucuyum dese dinden çıkar.Müslüman kelimesinin önüne ya da arkasına insan isimleri eklemek ve kendimizi onunla tanımlamak şirktir, benim ismimi bu büyük günaha alet edenlere yazıklar olsun!" gibi iri bir iddiası daha var.

Buna göre Gülen, bizatihi takip ettiğini iddia ettiği Said Nursi'ye ve şakirtlerine Müşrik demiş oluyor.

Kendisi de Kürt olan Fethullah Gülen, Said Nursi 'Kürt' olduğu için (?) bir kez dahi ziyaretine gidip yüzünü görmediğini Küçük Dünyam adlı biyografisinde belirtmişti.

Ayrıca Gülen, Said Nursi'yi mezarından çıkarıp kaçıran Cemal Tural Paşa'nın yanında askerliğini yapmış ve ne hikmetse (!) Allah, Peygamber ve Kur'an kelimelerini yasakladığı iddia edilen bu Fanatik Kemalist komutan tarafından 'Askeri kıyafetinin üstüne cübbe giymesine ve sarık takılmasına izin verilerek hutbe' irad etmişti.

Dolayısıyla Gülen'in 'Ben şucuyum demek şirktir!' ifadesi, sadece bir hezeyan değil, Fethullahçıları'ı gizliden gizliye büyük nefret duyduğu Said Nursi'ye ve okurlarına karşı bir yönlendirme olarak da ele alınabilir görülüyor.  

İşte Fethullahçılık'ın kurucusu Fethullah Gülen'in ABD'ye gidip CIA ile daha sıkı ilişkilere girdikten sonra resmi ve kişisel sitesinden sildirdiği ama hem görsel arşivlerimizde hem de fanatik tetikçilerinden eski polis Önder Aytaç'a ait olduğu iddia edilen bir sitede bulunan o ahlaksız ifadeleri:     

"Fethullahçı diye iğrenç bir ifade kullanıyor ve alçakça iftira ediyorlar. Annemle Kabe'de zina ile suçlansam bu kadar üzülmezdim. Bir kişi Fethullahçı ya da şucu bucuyum dese dinden çıkar.Müslüman kelimesinin önüne ya da arkasına insan isimleri eklemek ve kendimizi onunla tanımlamak şirktir,benim ismimi bu büyük günaha alet edenlere yazıklar olsun! Onlara hakkımı helal etmiyorum!" 

"Öteden beri herkes bilir ki, heyecanlarımın dorukta olduğu dönemde bile ben "-cı"ya,"-cu"ya karşı savaş ilan ettim. Elimden gelse o "cı","cu"yu alfabeden çıkararak gömer, üzerine kayalar yerleştirir ve bir daha dirilmemeleri için elimden gelen her şeyi yaparım. ..."Fethullahçı" gibi yakıştırmalar yapılmasını ve o türlü mülahazalara sapılmasını lanetliyorum. Eğer öyle bir meseleye (fethullahçı) sahip çıkıyorsak, Allah bizi yerin dibine batırsın."

"Fethullahçı" şeklindeki ifadelerden tiksinti duyuyorum. bu ifadeleri, toplumu bölücü unsurlar olarak kabul ederim. "Mesela bana küfür gibi gelen "FETHULLAH HOCACILAR" bu söz dünyada bana anneme fuhuş isnadı yapılsa bu kadar üzülmezdim. Bu kadar... " 

1
http://www.analizmerkezi.com/fethullah-gulen-tehdit-etmesin-hesap-versin-34823h.htm

2- http://www.analizmerkezi.com/fethullah-gulen-tenasul-uzuvlarini-cikarip-ustume-isesinler-video-34972h.htm

3- http://www.analizmerkezi.com/fethullah-gulen-hz-meryem-ile-hz-muhammedi-neden-nikahladi-24221yy.htm

4- http://www.analizmerkezi.com/gulenin-din-yolsuzlugu-peygamber-turkce-olimpiyatina-geldi-35101h.htm

5- http://www.analizmerkezi.com/erdogan-peygamberimizi-miractan-indirip-kamyonet-kasasina-bindiren-ahlaksizlar-35978h.htm

6- http://www.analizmerkezi.com/fethullah-gulen-hz-muhammed-turkiyeyi-bize-verdi-video-35022h.htm

7- http://www.analizmerkezi.com/fethullah-gulenden-rusvet-emri-hakimleri-kiralayacaksiniz-destekleriz-video-34949h.htm

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  YAZARIN DİĞER YAZILARI
YUKARI