Bugun...
SON DAKİKA

Sakallı Çakallar

 Tarih: 11-07-2015 23:19:00
Fatih Tezcan

Böyle bir Ramazan gününde böyle bir yazıyla tadınızı kaçırmak istemezdim ama lüzumu mucibince ifade etmem gereken durum var.

İsmailağa Cemaati’nin içinde Recep Tayyip Erdoğan’a kendi aralarında yaptıkları konuşmalarda uluorta hakaret eden küçük bir fitneci grup, bir zamandan beri şahsıma hakareti, karalamayı ve çarpıtmayı, bir ‘strateji’ olarak benimsemiş görünüyorlar.

Kahir ekseriyetin içinde çok küçük olan bu topluluk, İsmailağa Cemaati’nin en büyük hocalarının bile yaka silktiği bir güruh... (Bu zan veya tahmin değil, bu yaşlıca hocalarla birebir görüşen yine kendilerinin yaşıtı büyüklerimin şahitliğiyle aynen aktarıyorum.)

*****

Peygamberimiz Muhammed Mustafa’nın -sallallahu aleyhi vessellem- “Hrıstiyanların İsa’yı ilahlaştırdıkları gibi siz de beni ilahlaştırıp tapmayın” hadisi şerifini, iğrenç elleriyle kendilerini tatmin ettikleri klavyeler başında onursuzca çiğneyen bu güruh, Peygamberimizin risale ettiği 1 ayetin 1 harfi için 1000 başı olsa feda edecek bir insana, sırf o ahlaksız stratejileri gereği, etmedik iftirayı bırakmıyorlar.

Mahmut Ustaosmanoğlu’na yapılan hakaretleri daima engellemeye çalışan şahsım, sanki İsmailağa Cemaati ile özel husumeti olan birisi olarak gösteriliyor.

Bu yapılırken siyasetten dem vurulmamaya çalışılıyor. Oysa kendilerinin neler yapacaklarını hem canlı yayınlarda hem sosyal medyada ilk açıklayan bendim ve elleri mecbur olduğu için aynen de fitneleri üretmişlerdi, dediğimiz biiznillah çıkmıştı.

Recep Tayyip Erdoğan’ın ve Ahmet Davutoğlu’nun seçimler öncesi İsmailağa Dergahı’nı ziyaretleriyle, bu dergahı Pensilvanya’ya çevirmeye çalışanlara karşı nasıl bir fitnenin önünü kapadıklarını şimdi daha net anlayabiliyor musunuz?

Bu aşağılık fitneci güruh, Pensilvanya ile olan mut’a nikahlarını bilmediğimizi mi sanıyorlar?

Yoksa Cübbeli Ahmet’in bile bunlar için “Ne oldu bunlara? Yanlarına yabancı istihbarat mı geldi acaba da bu kadar değiştiler?” dediğini bilmediğimizi mi sanıyorlar?

Yoksa kendilerine öfkelenip Mahmut Ustaosmanoğlu’na veya Cübbeli Ahmet’e mi birşey diyeceğiz sanıyorlar? (Oysa biz ne zaman kime ne söyleyeceğimizi çok zaman önce belirledik. Yol yordam usül erkan bilmeyenleri, Allah bizden uzak tutsun.)

Yoksa bu zeka fakiri güruh, kendilerine olan refleksimizin dozajını şaşırıp tüm cemaatlerine mi yöneleceğiz sanıyorlar? Bilmezler mi ki, o cemaatin içinde bizim canımızdan aziz tuttuğumuz kardeşlerimiz vardır? Bilmezler mi ki bizler aynı devrime gönül verdiğimiz insanları kırmayız, gücendirmeyiz. Bilmezler mi ki biz fitnecilerle saf insanların farkını çok ustalıkla ayırd eder ve ona göre davranırız ve davranacağız...

Bilmezler mi ki bizim sahibimiz yalnız ve yalnız Allah’tır! Bizim mutlak liderlerimiz sadece ve sadece Peygamberlerdir.

Yoksa bu tasmalı güruh, bizim gözümüzün gördüğü hiçbir şeyden korkmadığımızı bilmiyorlar mı?

Yoksa bu beyinsiz güruh, bize vehhabi veya şii veya itikatsız veya başka bir şerefsizce iftirayı attıklarında, Allah’ın onların bu cürümlerini kaydetmediğini mi sanıyorlar?

Yoksa parmağındaki yüzükte bile Allah Resulü’ne ait 2 Buhari hadisi yazılı olan olan beni, tanımayan insanlara hadis reddiyecisi olarak tanıtmaya çalışırlarken, ar damarlarında kan yerine irin mi geziyor?

Yoksa bu artniyetli adi insanlar, günde en az 70 kez “Allahumme Salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed” diyen şahsıma Peygamber Düşmanı derken, kendilerini ve beni tanıyıp bu yazıyı da okuyan insanlardan ve hatta ailelerinden de mi utanmıyorlar?

Cidden, merak ediyorum, kendilerinin kaybedeceği hiçbirşey olmadığını bilmez miyiz sanıyorlar?

Mahmut Ustaosmanoğlu’nun dibindedirler ama onu zerre kadar sevmezler , sadece sömürürler, kaybetmekten veya ona bir söz gelmesinden neden korksunlar?

Ahmet Ünlü için demedikleri yoktur ama bir yandan da siyaseten fitnelemeye çalışırlar. Ona da bir söz gelmesinden neden çekinsinler?

Nihayet, Recep Tayyip Erdoğan’ı sevmek şöyle dursun, bize söylediklerinin mislini onun için de söylerler, tek fark bize alenen ona kendi aralarında gizlice söylerler. Fethullah Gülen ile bu derece yardımlaşırken, onu kırmaktan ve kaybetmekten neden korksunlar?

Fatih Tezcan’a saldırırlar zira haklarını vermek lazım, medyada saldırılması gereken ilk devrimci kimdir, bu stratejik fitneciler bunu çok iyi bilirler ve yapıyorlar...


Kendileri Zaman paçavrasının sürmanşetini süslemekten haya etmeyen bu vatan hainliğine teşne gönüllü işbirlikçi Sakallı Çakallar, sosyal medyadaki bir kaç müptezelle şahsıma saldırırlarken birşeyi unutuyorlar:

Benim kendime ait hiçbir davam yok.
Benim fikriyatım,
Fatiha Suresi 4,
Şuara Suresi 227,
Rum Suresi 30,
Hucurat Suresi 16,
Zümer Suresi 3 ve daha nice ayeti kerimenin
Ve dahi,
Tevbe Suresi 31.ayetin, Peygamber’in o pak dudaklarında ifadesini bulan tefsirinin ürettiği bir fikriyattır!

Dolayısı ile, kendi davam değil ki oturup üzüleyim.
Ben sadece, bu Din Mafyası’nın daha ne kadar saf ve temiz kardeşimizin zihnine tecavüz edeceğini, daha kaç insanı aldatabileceğini düşünüyor, buna üzülüyorum.

Bilinsin isterim, provokasyona gelmeyiz ama işbu yazıda olduğu gibi deşifre de ederiz.

Çünkü fikriyatımız nasıl Kur’an’a ve Alemler’e Rahmet Peygamberimizin Sahih ve Devrimci Sünneti’ne müstenid ve müteallik ise, duruşumuz da yine En’am Süresi 159.ayete göredir:

“Dinlerini parça parça edip fırka fırka olanlar yok mu!
Senin onlarla hiçbir ilişkin olamaz!
Onların işi Allah’a kalmıştır!
Allah, onların yaptıklarını ileride bir bir onlara bildirip cezalarını verecektir!”


Yüreği yün gibi yumuşak bir hikmet,
Bakışı kartal gibi feraset ve basiret dolu,
Hayatı zühd ve tevazu üstüne kurulu kardeşlerime selam olsun…

Onlar bendendir, ben de onlardanım…

Bu kardeşlerimle bizim muhabbetimizi, bu Sakallı Çakallar bozamazlar…

Söyleyecek söz çok ama…

“Sabırlı insanın öfkesinden korkun” hadisinin Sahibi'ni yaratan Allah’a hamdederek,

sabretmeye devam edelim…

Vesselam…

Fatih Tezcan
twitter.com/fatihtezcan

 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  YAZARIN DİĞER YAZILARI
YUKARI