Bugun...
SON DAKİKA

Üst Akıl İçin ​7 Haziran Gezi'nin Devamıdır! Amaç Gezi+PKK'dır!

 Tarih: 06-06-2015 22:55:00
Fatih Tezcan 

CIA/F.Gülen-Demirtaş-YPG şeytan üçgeni, HDP baraj altı kalırsa seçim akşamı 21:00'den itibaren günlerce sürecek şiddete karar verdiler.

Bu kanlı kararın öncesi 31 Mayıs 2013'e gidiyor.Gezi Darbesi'nin uygulanamayan tek ayağı, Paralel PKK'nın da olaylara dahil olmasıydı.

Gezi'de Paralel PKK+YPG, kamufle olacak alan ve dolayısı ile eylem yapacak ortam bulamadı.Bunun da başlıca 2 sebebi vardı.

a- Atatürk v Öcalan posterleri.

b- Taksim, İzmir, Kadıköy ve Mersin'de Kürtler'in dövülmesi.

Bunlar nedeniyle 'PKK destekli Gezi' olmadı.

Gezi'de Kürtler'i meydana çekemeyen Türkiye Düşmanı Üst Akıl, fırsatı beklemeye başladı.Bu fırsat, Kobani'de gelecekti.Denediler, olmadı.

31 Mayıs 2013 Gezi gibi 6 Ekim 2014 Kobani de darbe girişimiydi.Teknik altyapıdaki tek değişiklik, olayın bu kez Doğu'dan başlamasıydı.

Batı'nın sloganları+Doğu'nun taşları diyordu Üst Akıl.Bu ikisi birleşirse, Polis+Asker yetmez, hükümet düşerdi. Plan buydu ve halen bu!

Kobani 2.Geziydi. Deşifre ettiğim 'Gezi+PKK Projesi' için Balıkesir'deki ZEYTİN AĞAÇLARI bahanesi hazırlanmıştı.

CIA-F.Gülen/Demirtaş/YPG projesi Kobani Şiddeti, halka anlatılamadı. 2 sebebi vardı: Biri Yasin Börü'ler! Diğeri kırılan dökülen Atatürk Heykelleri'ydi.

İlginçtir, Selahattin Demirtaş "Bizimkiler yapmadı" demişti.

İlginç zira milyonlarca HDP'liyi kamerayla izliyor gibi ne de net konuşuyordu...Normaldi aslında zira dev plan yani 'Gezi+PKK' bozuluyordu!

Gezi+Kobani'de planları tutmayan Anti-Türkiye Cephesi, 7 Haziran'ı 3.milat olarak belirledi.

Diyarbakır Saldırısı, kitleyi hazırlamadır.

"TÜRKİYE'DE KAN GÖVDEYİ GÖTÜRECEK!" diyen Fethullahçı S.H.Müftügil'i unuttunuz mu? Lütfen izleyin. (Link)

Dikkat edin! 7 Haziran Seçimi sıradan seçim değil Gezi Darbesi'nin devamıdır! HDP cesurca itiraf ediyor! Lütfen okuyun. (Link)

İstihbarat raporları, ihanetin yaklaştığını söylüyor.Mecburlar çünkü ABD+İsrail iktidarı taşeronlarından 1 sene istedi, bahane değil.

Erdoğan/AK Parti yüzünden Eski Türkiye'yi kaybedip Yeni Türkiye ile karşılaşan Batı'yı tekrar güldürmek isteyen, dilediğine oy versin.

Ben insanlığın umuduna, milletin adamına, hainlerin kabusuna, ümmetin liderine, ezilenlerin dostuna, düşenlerin düşüne oy vereceğim.

Fatih Tezcan
twitter.com/fatihtezcan

 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  YAZARIN DİĞER YAZILARI
YUKARI